Çanakkale Göç İdaresi İl Müdürlüğü Konya'da Gerçekleştirilen II.Uluslararası Uygulamalı Bilimler Kongresi (UUBK 2016)'ne Katıldı     II.Uluslararası Uygulamalı Bilimler Kongresi (UUBK 2016), Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğü işbirliğinde 23-25 Eylül 2016 tarihlerinde Konya’da düzenlenmiştir.

     Uluslararası Uygulamalı Bilimler Kongresi "Göç, Yoksulluk ve İstihdam" temasıyla gerçekleştirilmiş olup 23 Eylül Cuma günü açılış konuşmalarından sonra kongre için kabul edilen 80 bildirinin sözlü sunumları paralel oturumlarla gerçekleştirilmiştir.
 

     Kongreye Çanakkale Göç İdaresi İl Müdürü Hüseyin ELGÖRMÜŞ, Yönetim ve Destek Hizmetleri Grup Başkanı Serap Özgül ERDEM ve kurumumuz personellerinden Erdal GOCUKLU katılımıştır. Ayrıca Kongrenin Güvenlik alt konulu başlığı altında  Yabancı Göçmenlerin Profil Analizi "Çanakkale İli Örneği" başlıklı bildirinin sunumunu da kurumumuz personellerinden Erdal GOCUKLU gerçekleştirmiştir. 

 

Kayıt: 28.9.2016
Güncelleme:5.12.2016
Paylaş


WS05